1. Головна
 2. /
 3. Сайт у мережі EDU.ks.ua

Сайт у мережі EDU.ks.ua

Подовжити сайт на 12 місяців
1920 грн
Наші контакти для питань та пропозицій

Пропонуємо закладам освіти запустити стандартизовані веб-сайти на базі уніфікованого шаблону, який був спеціально розроблений для потреб шкіл, ліцеїв, садочків тощо на основі рекомендацій дизайн-системи державних сайтів України.

Серед переваг використання:

 • Уніфікований стартовий шаблон веб-сайту за рекомендаціями дизайн-системи державних сайтів України, з використанням серії спеціальних шрифтів e-Ukraine, розроблених для онлайн-сервісів державних послуг. Заклад освіти одразу отримує готовий сайт з основними розділами та дизайном, який залишається лише наповнювати власною інформацією та, за бажанням, можливістю змінювати всі розділи та дизайн.
 • Зручна система управління контентом дозволяєшвидко публікувати і оформлювати матеріали будь-якої складності – від звичайних новин, статей, до лонгрідів, інтерактивних сторінок тощо, а також створювати скільки завгодно категорій.
 • Гнучка система налаштування зовнішнього вигляду будь-якого блоку сайту дозволяє без технічних навичок і знань змінювати оформлення, дизайн, кольори, розділи, віджети сайту.
 • Необмежений дисковий простір на хостингу, що дає можливість завантажувати ВСЮ необхідну інформації для закладів освіти, не переймаючись тим, що місце може закінчитися, і якісь файли, статті не будуть опубліковані.
 • Адаптованість під будь-які пристрої дає можливість веб-сайтам коректно відображатися як на комп’ютерах, так і на смартфонах чи планшетах. Крім того, сайт має вже вбудовану функцію перегляду вмісту для людей з вадами зору.
 • SSL-сертифікат безпеки від компанії COMODO гарантує роботу веб-сайту по протоколу https і відображення його як безпечного в будь-якому браузері і пристрої, а це означає, що особисті дані, які люди залишать на сайті, не потраплять до шахраїв і довіра до таких сайтів значно вища.
 • Єдине доменне ім’я, веб-адреса сайту в області, що зменшує вартість самого сайту і ілюструє його відношення до освітньої сфери. У Херсонській області веб-сайти закладів освіти використовують доменне ім’я такого формату: <номер школи>.edu.ks.ua, де <номер школи> – унікальний номер або назва школи, і незмінна приставка .edu.ks.ua яка ілюструє відношення шкільного сайту до освіти Херсонщини.
 • Сайт БЕЗ сторонньої реклами та неприйнятного вмісту.
Приклад формату та вигляду сайту, який буде запущений

Оплата

Ми пропонуємо гнучку систему оплати:

 1. За рік – 1920 грн (разова оплата на рік)
 2. За 6 місяців – 960 грн (разова оплата на наступні пів року)

Способи оплати

Ми пропонуємо наступні методи оплати:

 • Банківською карткою (призупинено)
 • По реквізитах
 • Виставлення рахунку-фактури на юридичну особу/фізичну особу

Замовлення послуги

Для замовлення послуги створення нового сайту надішліть на офіційному бланку закладу звернення з проханням створити веб-сайт, бажану адресу сайту, електронну пошту адміністратора, телефон адміністратора та бажаним методом оплати на пошту: admin@edu.ks.ua або на Viber на номер +38 (099) 9428115

Людям із порушенням зору